Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00

Kurumsal Ağ Teknolojileri

Günümüzde kurumların kendi alanlarında rekabetçi olabilmeleri için maliyet avantajı sağlayabilecek teknolojileri

Günümüzde kurumların kendi alanlarında rekabetçi olabilmeleri için maliyet avantajı sağlayabilecek teknolojileri kullanmaları önemlidir.

İletişim ağı teknolojilerinin kurumlara özel olarak tasarlanması sayesinde maliyet, iş sürekliliği ve bilgiye her an her yerden erişim avantajlarının kazanılması sayesinde maksimum verimlilik hedeflenmektedir.  Hızlı, güvenli ve verimli çalışmanın garantisi olan sağlıklı ağ altyapısı çözümleri, firmanızın yapacağı en kritik ve uzun ömre sahip yatırımlar arasında. Bu yüzden, ağ altyapısı çözümlerinin gelecekteki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak doğru olarak tasarlanmasına özen gösteriyoruz. Projelendirme sırasında fiziki koşullar, mühendislik standartları, fizibilite ve ölçeklenebilirlik konularını her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Kesinti süresini minimuma indiren, bilgi güvenliğini sağlayan, toplam sahip olma ve işletim maliyetlerini aşağıya çeken her ölçekte ağ altyapısı çözümlerini bir araya getiriyoruz.

Ağ teknolojileri ve altyapı kurulumları kapsamında yerel alan ağlar (LAN), uzak alan ağlar (WAN), kablosuz erişim çözümleri ve bütünleşik iletişim çözümleri ana başlıkları altında keşif, projelendirme, kurulum, yönetim ve bakım konularında hizmet veriyoruz. Mevcut ağ yapınızı değerlendirerek şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı masaya yatırıyor ve buna uygun ağ tasarım çözümünü oluşturuyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu uçtan uca Network hizmetlerinde, HP’nin Network ürün ve hizmet gruplarında sağladığı yapıyı referans almaktayız.