Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00

Dell

Dijital dünyada, şirketler her şeye hazır olmalı.

 

 

Teknoloji artık bir kurumun tepki verme, yenilik yapma ve başarılı olma yeteneği üzerinde en büyük etkiye sahip. Bugünün endüstri liderleri bunu benimsedi ve şirketlerini tam anlamıyla dönüştürdü. Elbette, herkes farklı şekillerde teknolojiyi kullanıyor, ancak müşterilerimizin başarının sağlanması için dört yaklaşım alabileceğine inanıyoruz: Dijital Dönüşüm. BT Dönüşümü. İşgücü Dönüşümü. Ve Güvenlik Dönüşümü. Ne olursa olsun, her boyuttaki şirketler, oyunu değiştiren yeni yetenekler, yeni değer ve yeni rekabet avantajları kazanmışlardır.

Dijital Dönüşüm

En hızlı büyüyen şirketler Dijital Dönüşümden geçiyor: yazılımın gücünü, veri analizini, IoT’yi ve yapay zekayı kullanmaları ve bunlardan para kazanmalarını sağlıyorlar. Artık dijital olarak yönlendirilmek bir yenilik olarak değil zorunluluk olarak öne çıkıyor.

BT Dönüşümü

BT’nizi dönüştürmek, altyapınızı modernize etmek ve böylece otomatik süreçleri destekleyebilmektir. Bunu başarmak, teknoloji hizmetlerinin kendi kuruluşunuza ve müşterilerinize çok hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Sonuç olarak, BT departmanınız bir maliyet merkezi olmaktan kâr merkezine dönüşür.

İşgücü Dönüşümü

İnsanlar teknolojinin daha fazlasını daha hızlı yapmasına ve doğal, kesintisiz bir şekilde işbirliği yapmasına yardımcı olmalarını bekler. Şirketlerin rekabet etmesi ve başarılı olması için gereken şey bu. Bu heyecan verici eğilime ayak uydurmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunu başarabilirsin.

Güvenlik Dönüşümü

Büyümenin en büyük hızlandırıcılarından biri – Güvenlik – büyük miktarlardaki kritik verilerin korunması ve güvence altına alınması için önemlidir. Güvenlik Dönüşümü, bunu esnek, uyarlanabilir ve birleştirilmiş çözümlerle ele almanıza yardımcı olur. Bu, işinize en çok önem veren şeylere odaklanmanızı sağlar.