Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00

Evrensel Teknoloji, HP markalı tüm yazılım ve donanım ürünlerine uçtan uca servis hizmeti verme yetkisine sahip partnerdir. HP hizmet standartlarına uygun garanti hizmetleri sunmamızın yanı sıra, standart ve genişletilmiş ürün garanti hizmetlerimizden yerinde destek ya da servis merkezimiz aracılığıyla faydalanabilirsiniz.

Garanti Hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin, HP markalı ürünler için telefon ya da e-posta yoluyla bizlere ulaşıp arızalı ürünlerinin model ve seri numara bilgisini iletmeleri yeterlidir. Yetkili uzmanlarımız en kısa zamanda arızalı ürünün garantili olup olmadığını, garantisinin ne zaman sona ereceğini ve garanti seviyesi bilgisini müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Ürün garantili ise gerekli servis kayıtlarını hemen açarak, garanti seviyesine uygun şekilde servis merkezinde ya da müşteri lokasyonunda, arızalı ürün onarımı ya da değişimi yapılmaktadır.

Ürünün garantisi sona ermiş ise, expertiz işlemi yapılarak ticari ürün kapsamında müşterilerimize tekliflendirilir. Alınacak onay doğrultusunda onarımları gerçekleştirilerek yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Aynı zamanda müşterilerimizin isteklerine uygun tüm Hp ürünlerini, Donanımarket web sitemiz aracılığıyla alabilirler.

HP Garanti Paketleri; 

  • Standart garantileri uzatan ve/veya hizmet seviyesini yükselten,
  • İlave destek ve kullanılabilirlik seviyeleri sağlayan,
  • İstikrarlı destek sağlamak suretiyle, tüm donanım teknolojileri ve coğrafyalar için standart hale getirilmiş, tanımlı bir hizmet portföyüdür.