Çalışma Saatleri
09:00 - 18:00

Bize yazın

Evrensel Teknoloji Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri
Adres: Yeşilce Mh. Atatürk Cd. No:66 İç Kapı:25 Kağıthane / istanbul
Tel: 0850 532 71 79 (Dahili 2)

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizin Evrensel Teknoloji’yi daha iyi anlamalarını sağlamak için bu bölümü hazırladık. Bulamadığınız soru cevaplarını yukarıda bulunan iletişim formuna yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Evrensel Teknoloji hangi sektörlerde hizmet vermektedir?

Evrensel Teknoloji her sektöre hizmet vermekle beraber; Sistem & Network departmanı, danışmanlık, eğitim, perakende satış, bilgi ve iletişim teknolojileri ve organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Evrensel Teknoloji'nin sosyal sorumluluk çalışmalarınız bulunmakta mıdır?

Evrensel Teknoloji hem kurumsal hem de çalışma ekibi olarak sosyal sorumluluk alanında gönüllü çalışmalar yapmaktadır. Donanimarket.com sitesinden yapılan alışverişlerden kazanılan gelirlerin belli bir kısmı TEGV’e bağışlanmaktadır. Yapılan bu bağışlar ile ulaşılan çocukların yıllık eğitim destek bedeli karşılanmaktadır. 

Kurumsal Markalarınızı öğrenebilir miyim?

MakerKamp : Evrensel Teknoloji’nin eğitim tarafı olan  MakerKamp  bünyesinde bulunan birçok atölye ve eğitimlerle geleceğimize yatırım yapmaya devam etmektedir. MakerKamp stem ve maker laboratuvarı kurulumu, eğitmen eğitimlerinin düzenlenmesi, eğitim içeriği hazırlanması gibi eğitim alanında birçok hizmet vermektedir. 

Donanimarket.com: Perakende satış sitesinde bilgisayar parçalarından beyaz eşyaya, telefondan baskı çözümlerine aradığınız her şeyi uygun fiyat politikasıyla bulabilirsiniz. 

ProopS: Kamu kurumu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının toplumsal ve sosyal kalkınma odağında kapasitelerini geliştirilmesi ve bu kurumlar tarafından gerçekleştirilen kalkınma çalışmalarına danışmanlık, eğitim ve organizasyon konularında hizmet sunar. 

Evrensel Teknoloji donanım çözümleri de bulunmakta mıdır?

Evrensel Teknolojinin perakende satış adresi olan donanimarket.com A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürüne iyi fiyat politikasıyla ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz çözümlerde kullanılacak ortamdaki ihtiyaçlara göre yazılımsal ve donanımsal ürünlerin kurulumları sağlanmaktadır. 

Evrensel Teknoloji'nin satış sonrası destek hizmetleri bulunmakta mıdır?

Satış sonrası müşterilerimize en iyi hizmet ve yazılımı tam zamanında, düzenli ve sürekli olarak vermeyi, müşterinin sonsuz memnuniyetini amaç edinerek; hizmet ve yazılımımızın planlı, nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip ile en ekonomik şekilde verilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz. 

Bakım anlaşmalarımız, sunduğumuz servis seviyelerine göre 4 ana kategoride toplanmaktadır.  

  • Gümüş Destek Anlaşması (09.00 – 17.00 mesai saatleri içinde)  
  • Altın Destek Anlaşması (7 – 24 günün her saati)  
  • Platin Destek Anlaşması (Atanmış kaynak kullanımı)  
  • Çağrı başına hizmet  

Bu seçenekler dışındaki özel bakım anlaşması opsiyonları veya size özel hazırlanabilecek servis seviyeleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Sizlere nasıl ulaşabilirim?

Bizlere 0850 532 71 79 (Dahili 2) telefon numarasından ve [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.